Dnes 2.6. jsme vyrazili na tradiční dopravní výuku do Náchoda. Společně školáci s předškoláky trénovali dopravní značky, dopravní situace a jízdu na kole tak, aby o prázdninách byly děti šikovnější a zdatnější na silnici. Po 30 minutách už děti zvládaly orientaci v dopravním provozu. Školáci absolvovali ještě teoretickou výuku a děti z MŠ využily dětské hřiště v areálu. Všichni jsme byli instruktory pochváleni. Doufáme, že si poznatky děti přenesou do rodinného života.
Kamarádi, kteří zůstali ve školce, si také užili dopravní výchovu. Místo vycházky jsme vytáhli z garáže kola a odrážedla a zajezdili jsme si na kluzišti.
Fotky z celého dne jsou zde: DOPRAVNÍ DEN