Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Výlet do ZOO

Výlet do ZOO



V úterý 26. 5. jsme se vydali na velký výlet. Autobusem jsme jeli do Dvora Králové nad Labem a tam jsme navštívili ZOO. 

Po příjezdu do ZOO jsme se nejprve vydali na safari, které jsme projeli autobusem. Děti měly možnost pozorovat zvířata opravdu zblízka, což byl pro mnohé velký zážitek. Poté jsme si společně prošli pavilony a venkovní výběhy. Velký úspěch měly především opice, které děti dlouho pozorovaly, a také tučňáci, kteří všechny pobavili svým dováděním ve vodě.

Během dne jsme si dali společný oběd v podobě řízku, nechyběla ani svačinka a po prohlídce ZOO si děti ještě užily dovádění na hřišti. Výlet jsme si všichni moc užili a děti odjížděly plné zážitků a dojmů.

Cesta zpátky do školky už byla mnohem klidnější – po celém dni většina dětí v autobuse spokojeně usnula :)

Fotky z výletu najdete pod odkazem nebo v galerii ZOO