Ve středu 14. 5. jsme společně oslavili Den rodin. Odpoledne jsme se sešli s rodiči u školky a v 15:30 hodin začala zábavná stezka plná úkolů a společných zážitků.
Prvním úkolem bylo obkreslit ruce celé rodiny na dřevěnou destičku a vytvořit si tak milou vzpomínku na tento den. Poté se všichni vydali po trase vyznačené fáborky. Děti po cestě hledaly jednotlivé úkoly, které s nadšením plnily. Nezaháleli ale ani rodiče – jejich úkolem bylo zastavit se u každého památečného stromu a zapsat jeho výšku, obvod i stáří. Díky tomu si mohli více všímat krás přírody, které máme kolem sebe.
Celá stezka končila v altánu, kde si děti připravily krátké vystoupení a předaly rodičům drobné dárečky, které samy vyrobily.
Na závěr jsme si společně opekli buřty a pomalu se vydali domů. Odpoledne jsme si všichni příjemně užili a věříme, že se akce líbila i vám.
Fotografie z akce jsou pod odkazem DEN RODIN